UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Нікопольський факультет (м. Нікополь)

Пилипенко Станіслав Володимирович photo

Декан: Пилипенко Станіслав Володимирович

Контакти:

Адреса м. Нікополь, пр. Трубників, 18, кімн. 204.

E-mail: 44-08@mail.ru

Телефон: (05662) 2-13-15Нікопольський факультет НМетАУ є структурним підрозділом Інституту інтегрованих форм навчання НМетАУ і продовжує славетні традиції відомого в Нікополі та далеко за його межами ДІПОпрому, пропонуючи всім, хто має бажання і можливість учитися, отримати вищу освіту рівня «бакалавр» або «спеціаліст» за спеціальностями, найбільш затребуваними роботодавцями м. Нікополя.

Факультет був створений у 1998 році як підрозділ Державного інституту підготовки та перепідготовки кадрів промисловості - ДІПОпрому (наказ Міністра освіти України і Міністра промислової політики України від 13.10.98 р. № 362/373, наказ ректора НМетАУ Ю.М. Тарана, Голови Вченої ради комплексу «НМетАУ-ДІПОпром» від 29.10.98 р. №118) і до 2013 р. працював у складі учбово-наукового комплексу «НМетАУ-ДІПОпром». У 2013 р. наказом Міносвіти України (№630 від 28.05.2013) ДІПОпром був приєднаний до НМетАУ і продовжує свою роботу в складі академії як окремий структурний підрозділ – Інститут інтегрованих форм навчання (директор ІнІФН – проф. Т.С. Хохлова).

На навчання приймаємо переважно випускників технікуму, в тому числі тих, хто закінчив технікум багато років тому. деяка частина наших студентів – це особи, що вже мають вищу освіту, але через обставини вирішили змінити напрям своєї діяльності (спеціальність). Головна наша відмінність від колишнього ДІПОпрому – дещо інший, більш високий статус, оскільки з 2013 р. ми працюємо як повноцінний структурний підрозділ Національної металургійної академії України в складі Інституту інтегрованих форм навчання НМетАУ.

Факультет очолює декан - к.т.н. доцент С.В. Пилипенко, який за посадою є також членом вченої ради ІнІФН і головою відбіркової комісії факультету, якій Приймальною комісією НМетАУ делеговані повноваження для профорієнтаційної роботи, прийому документів, оформлення особових справ вступників, а також для виконання інших функцій. 

 

Вступна кампанія-2018 (Правила прийому)facebook banner   twitter banner   youtube banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Інформація заочникам

Акредитація