Увага!

21-22 травня 2019 року відбудеться Всеукраїнська науково-технічна конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених

“Молода академія-2019”

На конференції будуть робити наступні секції та підсекції: Пірометалургія, Обробка металів, Машинобудування, Інженерна механіка, Інженерне матеріалознавство, Енергетика, Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології, Комп`ютерні науки, Економіка і підприємництво, Менеджмент, Хімічна технологія та інженерія, Гуманітарні науки, фундаментальні науки, Електромеханіка, Якість, стандартизація та сертифікація, Екологія та теплотехніка, Специфічні категорії.

Тези надаються до 12 квітня у електронному вигляді в редакторі Word – 2003, шрифтом Times New Roman, розмір 12, міжрядковий інтервал – 1, формули в форматі Microsoft Equation, поля 2,5 см., кімн. 525

Ред. науки