Весняний випуск енергетичних менеджерів 2021

31 травня в НМетАУ відбувся випуск енергетичних менеджерів проекту «Норвегія-Україна». 25 військовослужбовців отримали сертифікати про успішне закінчення курсу«Енергетичний менеджмент» в рамках проєкту з професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей (http://ifsa.kiev.ua/).

Гарна традиція відзначати цей день по–особливому - привітання та наставлення викладачів, вручення сертифікатів та цінних подарунків, відгуки студентів та обговорення нових задумок та планів. Дуже хочеться , щоб навчання та соціальна адаптація в рамках проекту посіяли цінне зернятко, яке згодом проросте, та стане стартом для кращого, нового, вдосконаленого та перспективного.

З 2017 року Національна металургійна академія України випустила 199 слухачів за спеціальністю «Енергетичний менеджмент». Виконавцями основної частини проекту є навчальні заклади України і норвезький університет NORD, які організовують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проекту за обраними спеціальностями в обсязі 500 академічних годин.

У ході соціальної адаптації учасники проєкту отримують допомогу у правовій та психологічній адаптації, а також сприяння в працевлаштуванні та організації власного бізнесу.

Паралельно до базового навчання опорна увага в рамках проєкту приділяється лекціям з психологічної адаптації та бізнес-консультування, он-лайн практиці з представниками профільних підприємств. З кожним учасником проводяться консультації з написання резюме, індивідуального плану розвитку, написання бізнес-планів, проходження співбесіди та орієнтації на ринку праці. Чому це так важливо для нас та слухачів – тому що одним з найбільш значущих результатів проєкту є успішне працевлаштування наших учасників або відкриття власного бізнесу.

Всі, хто був замотивованим навчатись та змінюватись - ми вами пишаємось та радіємо вашим успіхам!!