UA    RU    EN   
Национальная Металлургическая академия Украины

Научная деятельность

В Національній металургійній академії України пройшов тренінг «Модель бізнес-плану інкубатору бізнесу в м. Дніпропетровську»

 

У вівторок, 20 грудня 2011 року в Національній металургійній академії України пройшов тренінг «Модель бізнес-плану інкубатору бізнесу в м. Дніпропетровську». Участь у тренінгу прийняли 45 бажаючих, серед них були лідери громадських об’єднань, проектні менеджери, науковці, підприємці, студенти та провідні спеціалісти різних організацій м. Дніпропетровська. Бізнес-тренер, к.т.н., доцент кафедри Управління проектами нашої академії Гордєєва Інна Олександрівна познайомила всіх присутніх з вітчизняним та закордонним досвідом такої структури підтримки малого та середнього підприємництва, як бізнес-інкубатор. На тренінгу також було презентовано модель бізнес-плану створення бізнес-інкубатору в м. Дніпропетровську. На тренінгу Гордєєвою І.О. було презентовано монографію «Засади створення бізнес-інкубаторів в Україні».

Учасники цього заходу відмітили зацікавленість у створенні бізнес-інкубаторів в м. Дніпропетровську. Всі учасники цього заходу жваво обговорювали переваги від створення бізнес-інкубаторів та виражали бажання стати його учасниками та «під крилом» бізнес-інкубатору розпочати власний бізнес. Всі учасники тренінгу виразили свої надії та бажання в якнайскорішому створенні такої структури підтримки малого та середнього підприємництва, як бізнес-інкубатор, як в нашій академії, так і в місті Дніпропетровську.

Цей тренінг було проведено в рамках проекту «Інформаційно-методичне забезпечення створення бізнес-інкубаторів в м. Дніпропетровську» програми «Молодь Дніпропетровська – рідному місту 2011», що ініційована міським головою на підтримку молодих вчених і наукових робітників міста.

Учасники тренінгу виражають щиру подяку завідуючому кафедри Управління проектами проф. Малому В.В. та бізнес-тренеру к.т.н., доц. кафедри Управління проектами Гордєєвій І.О.facebook banner   twitter banner   youtube banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Визитка

Специальности

Сотрудники

Новости

Учебно-методическая литература

Публикации

Научная деятельность

История кафедры

График консультаций

Информация для абитуриентов