З Днем винахідника!

Напередодні Дня винахідника і раціоналізатора, який цього річ припадає на 19 вересня, сповіщаємо, що за останні дванадцять місяців найкращі показники по кількості отриманих патентів та поданих заявок мають:

серед підрозділів академії: - кафедра ливарного виробництва (9 патентів); - кафедра термічної обробки металів (6 патентів + 5 заявки); - кафедра обробки металів тиском (5 патентів + 4 заявки);

серед співробітників академії: проф.Іванова Л.Х. (7 патентів); с.н.с. Івченко О.В.(5 патентів + 4 заявки);  доц. Перчун Г.І. (5 патентів + 3 заявки);проф. Фролов Я. В.(4 патента + 4 заявки); проф. Медведєв М.І.(3 патента + 4 заявки); проф. Пройдак Ю.С.(3 патента + 3 заявки); доц. Рабер Л.М. (3 патента + 3 заявки).

За вісім місяців поточного року загальна кількість поданих заявок складає - 15 шт, а отриманих патентів - 26 шт, що перевищує аналогічні показники попереднього періоду не зважаючи на складності, які виникли в період карантину від COVID 19. При цьому співробітниками каф. ОМТ в рамках чинного Меморандуму про співпрацю з колегами з Карагандинського ДІУ подана спільна заявка до Українського та Казахського патентних відомств, і отримано  Патент UA№144171 та рішення на про видачу Патенту Казахстану.

Крім того на всеукраїнський конкурс «Винахід року, 2020» від академії було представлено дев’ять патентів по чотирьом темам, які відзначені Дипломами.

Щиро вітаємо всіх науковців зі святом «Дня винахідника», бажаємо нових творчих успіхів та досягнень у винахідницькій діяльності, добра і міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба над головою.

Завідувач патентно-ліцензійного відділу Олександр ІВЧЕНКО.