Національна металургійна академія України

День матері на Нікопольському факультеті

20 травня 2021 року для студентів та викладачів Нікопольського факультету було проведено урочистий захід, приурочений до Дня матері. В якості почесних гостей на нього були запрошені матері і члени сімей студентів-учасників бойових дій. З огляду на діючі карантинні обмеження, заходи проходили під відкритим небом, перед будівлею культурно-спортивного комплексу Нікопольського заводу феросплавів. Від імені керівництва академії учасників привітала проф. Т.С. Хохлова, а також декан Нікопольського факультету доц. Г.І. Толстіков і директор нікопольського центру С.М. Зінченко. По завершенні офіційної частини для присутніх виступили самодіяльні колективи та виконавці. До цієї події був підготовлений і випущений спеціальний випуск місцевої газети "Проспект трубників", на сторінках якого під девізом "Берегиня роду людського" розміщені матеріали про студентів-учасників бойових дій, які навчаються на Нікопольському факультеті, їх матерів і сім'ї. Газета доступна для перегляду / скачування за ПОСИЛАННЯМ.

Інформаційні повідомлення

Нікопольський факультет (м. Нікополь)