Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Пишаємося успіхами наших спортсменів!

Незважаючи на той факт, що російська агресія порушила життя в нашій державі у всіх напрямках, спортсмени України і нашого Інституту промислових і бізнес технологій УДУНТ продовжують активну участь у змаганнях у складах збірної України з різних видів спорту. Наші студенти, у складі збірної з бадмінтону Данило Боснюк, Євгенія Паксютова, Данило Шевченко, з вільної боротьби Іван Семенов, з академічної греблі Денис Дьяченко, з легкої атлетики Ілля Кунін, Антон Копитько, Валентина Кисленко, Олександр Попко, Михайло Скременський успішно виступили у низці кількох міжнародних та національних змагань! Так Дьяченко Денис (група МН01-19) 19 липня у Польщі (м. Познань) завоював ІІ місце на Кубку Світу з академічної веслуванні.

Дуже вдало студенти та випускники ЗВО виступили на Дефлімпійських іграх в Бразілії в м.Кашіас-ду-Сул. Чемпіонами Дефлімпійських ігор з тхеквондо стали Марина Губанова і Катерина Масло, золото в командному куміте і срібну медаль у вазі до 60 кг завоював В’ячеслав Новіков. Студенти –  Микола Пантюшін отримав золото в командному куміте і срібло у вазі (+84 кг), Марія Леванович бронзу в особистих змаганнях. Золоту нагороду в естафеті 4х200 м з плавання завоював Артем Карніш. Випускники академії легкоатлети Юлія Шаповал отримала два золота в естафетах (4х100 и і 4х400 м), а також срібло у бігу на 100 м з бар’єрами, Володимир Данильченко золото у потрійному стрибку. У змаганнях з баскетболу у чоловіків 4 золота, це Олександр Фоменко, Андрій Раус, Олександр Діденко та Олександр Леванович!

В цілому наші випускники і студенти внесли вагомий вклад в загальнокомандну перемогу Дефлімпійської збірної України на цих змаганнях підсумку випускники та студенти нашого інституту завоювали 16  нагород , з них дванадцять золотих, три срібних і одну бронзову медалі!

Кафедра фізичної культури та спорту поздоровляє студентів і випускників інституту  з високими спортивними досягненнями і бажає подальших успіхів.

Спортсменів-абітурієнтів щиро запрошуємо на навчання в наш інститут, який має широкий перелік технічних, економічних і гуманітарних професій за різними спеціальностями та допомагає спортивному вдосконаленню студентів!

Завідувач кафедри фізичної культури і спорта

Інституту промислових і бізнес технологій

Українського державного університету науки та технологій

В. Хаджинов