Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Всеукраїнська конференція молодих вчених "Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку"

Всеукраїнська конференція молодих вчених "Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку"

18 грудня 2019 року відбулася Всеукраїнська конференція молодих вчених "Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку", організована Інститутом інтегрованих форм навчання НМетАУ. У конференції взяли участь (очно, заочно) 242 учасники з 25 навчальних закладів і наукових організацій України. Більше половини учасників (160 осіб) - це студенти, молоді вчені та викладачі НМетАУ. Підготовлено до видання збірник матеріалів конференції обсягом 506 стор., до якого були включені 148 публікацій (тези доповідей, статті), значна частина яких є результатами досліджень молодих учених (магістрів і аспірантів). Докладніше (на сторінці новин ІнІФН НМетАУ)

Інформаційні повідомлення


18 грудня 2019 року на Нікопольському факультеті НМетАУ відбулося засідання підсекції Всеукраїнської конференції молодих вчених "Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку", проведення якої було ініційовано провідними викладачами кафедри теорії, технології та автоматизації металургійних процесів ІнІФН НМетАУ та підтримано керівництвом ІнІФН і факультету. Від студентів, що навчаються на Нікопольському факультеті, оргкомітетом конференції було прийнято 48 доповідей, 12 з яких були озвучені авторами з показом відповідних презентацій та коментарями (див. фото).

 

   

Магістранти Катерина Биковець (гр. МЕ-915-13мД) /на фото зліва/ та Олена Сало (гр. МЕ-915-13мД) /на фото справа/

Керівник - доц. кафедри теорії, технології та автоматизації металургійних процесів к.т.н. П.В. Дрожжа

   

Магістранти Сергій Бондар (гр. МЕ-09-13н) /на фото зліва/ та Андрій Сергійчук (гр. МЕ-908-13н) /на фото справа/

Керівники - доц. к.т.н. І.А. Соловйова, ст. виклад. Ю.М. Ніколаєнко

   

Магістранти Анатолій Василишин (гр. МЕ-904-13нМ) /на фото зліва/ та Дмитро Бармін (гр. МЕ-904-13нМ) /на фото справа/

Керівники - к.т.н. І.Й. Водін, проф., к.т.н. А.П. Горобець

На засідання були запрошені всі магістранти, яким незабаром належить захищати виконані роботи, в тому числі ті, хто з різних причин не встиг до початку конференції підготувати доповідь (виступ). Завдяки активній участі в конференції керівників магістерських робіт (к.т.н., доц. І.А. Соловйова, к.т.н., доц. П.В. Дрожжа, к.т.н. І.Й. Водин , ст. викладач. Ю.М. Ніколаєнко) та окремих викладачів (В.М. Василенко, Ю.О. Ступак) все магістранти мали можливість вислухати конструктивні зауваження, побачити слабкі місця, щоб усунути їх ще до захисту. Різноманітні за змістом і стилем виконання презентації дозволили краще зрозуміти - як треба і як не треба оформляти результати досліджень, на чому слід сконцентрувати основну увагу в доповіді. На одностайну думку всіх учасників, виступи на конференції виявилися прекрасним тренінгом і своєрідною апробацією подачі (презентації) результатів магістерських робіт.

 

   

Робочі епізоди конференції

Не менш важливим є те, що всі учасники конференції ще до захисту своєї магістерської роботи отримають збірник матеріалів конференції зі своєю доповіддю, іменний сертифікат, що підтверджує участь в конференції і фото на пам'ять про свою першу наукову доповідь.

Колективна світлина на згадку (Нікопольський факультет, 18 грудня 2019 р.)

На думку оргкомітету дана конференція, вперше проведена ІнІФН в 2019 р., має всі перспективи, щоб стати популярною далеко за межами НМетАУ і щорічно виконувати роль ефективного майданчика не тільки для «генеральної репетиції» магістерських доповідей, а й презентації результатів наукових досліджень молодих учених - майбутніх докторів філософії з усіх куточків України.

Секретар вченої ради ІнІФН,

член оргкомітету конференції,

к.т.н. Юрій Ступак

Нікопольський факультет (м. Нікополь)