Ім'я користовача
Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук

РЕКОРДНИЙ РЕЗУЛЬТАТ студентів кафедри економічної інформатики на ОЛІМПІАДІ З ПРОГРАММУВАННЯ ACM ICPC 2018

21 квітня 2018 р. у ДНУ ім. О. Гончара відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Центральному регіоні.

До участі в першому етапі були запрошені  180 команд, серед яких була команда випускників школи програмування «БеГ» кафедри економічної інформатики NmetAU_EK1 у складі: Шишкевич Роман (гр. ЕК01-13м), Миронова Катерина (гр. ЕК01-13м), Білецький Владислав (гр. ЕК01-14) та Лозовська Людмила Іванівна (тренер та керівник школи програмування «БеГ»).

Команда NmetAU_EK1 була єдиним представником спеціальності 051 «Економіка» (спеціалізація «Інформаційні технології та моделювання в економіці») та посіла:

9-е місце серед студентських команд комп’ютерних спеціальностей Дніпропетровської області;

17-е місце серед студентських команд Центрального регіону;

32-е місце серед 180 команд центрального регіону, включаючи ті, що виступали поза конкурсом.

Команда увійшла в ДЕСЯТКУ НАЙКРАЩИХ програмістів Дніпропетровської області, розв’язавши 7 задач, і встановила рекорд НМетАУ за всі роки участі у цій олімпіаді, виборовши місце на вихід в 1/4 фіналу Всесвітньої олімпіади ACM ICPC сезону 2018-2019 рр.

МОЛОДЦІ! МИ ВАМИ ПИШАЄМОСЯ ТА БАЖАЄМО ПЕРЕМОГИ В НАСТУПНИХ ЕТАПАХ ОЛІМІПІАДИ!

Інформаційні повідомлення 03.05.2018

facebook banner   twitter banner   youtube banner