UA    RU    EN   
Ім'я користувача
Пароль
Національна металургійна академія України

«Учитель і час». До 90-річчя з дня народження Т.Г. Беня

«Учитель і час». До 90-річчя з дня народження Т.Г. Беня

5-го грудня 2018 р. в конференц-залі бібліотеки до 90-річчя з дня народження Тараса Григоровича Беня (03.01.2019р.) відбувся вечір-прісвячення«Учитель і час». Організаторами і активними учасниками цього заходу були співробітники бібліотеки НМетАУ і викладачі кафедри «Економіки та підприємництва ім. Т.Г. Беня», студенти і запрошені гості. Велике життя великої людини – ці слова правдиво і виразно характеризують життєвий шлях Тараса Григоровича. Він від коріння народного, від рідної землі досягнув вершин визнання, поваги і авторитету в широкому науковому світі, десятки учнівТараса Григоровича продовжують його справу, студенти користуються його підручниками і посібниками. 

Відданість науці і викладанню, величезний інтелектуальний і творчій потенціал, багатогранні пізнання у різних наукових сферах – всі ці особисті риси притаманні  Тарасу Григоровичу. Та ми з вами знали і просто людину – чесну, порядну, принципову, пряму і відверту, з особистим поглядом на навколишній світ. До Тараса Григоровича можна було звернутися за допомогою, за порадою, він дуже цінував в людях доброту, відданість, повагу до інших, здібність до великої дружби на все життя. Мабуть, усіх слів не було достатньо, щоб розповісти все про життєвий шлях Тараса Григоровича. Добре, що ми його пам’ятаємо, він в наших серцях. Це яскраво пролунало в виступах його колег і учнів на нашому заході. Ті спогади, ті добрі слова є відзнакою щирої вдячності, безмежної поваги і любові до Людини з великої букви, Вченого, Учителя і Громадянина

Величезна подяка колегам і соратникам Т.Г. Беня – співробітниками кафедри "Економіки та підприємства ім. Т.Г. Беня": д.е.н. зав. кафедрою проф. Довбні С.Б., к.е.н доц. Гончирук О.В., к.е.н. доц.. Ігнашкіній Т.Б., к.т.н. доц.. Ємельянову В.А., старшому викладачеві Кербіковій А.С. і особливо к.е.н., доценту Педько А.Б., який з великою повагою і відповідальністю багато років збирав і зберігав багатющий матеріал, фото, -відео і -аудіо записів з життяТ.Г. Беня. На вечорі ці кадри і живий голос Великої Людини були для нас, присутніх в залі, яскравим спалахом в наших серцях, в нашій пам’яті. 

Бібліотека також запрошує ознайомитись з виставкою однієї книги –«Людина. Вчений. Учитель». Це збірка спогадів рідних, друзів, колег, соратників, учнів проТ.Г. Беня, про його життєвий шлях, людські якості, наукову діяльність. Для молодих людей це як дорожня карта в майбутнє, де місце розумним, наполегливим, порядним та професійним фахівцям. Виставка знаходиться в студентській читальній залі (кімн. 417). 

Зав. сектором студентського читального залу бібліотеки НМетАУ Нуждаєва Д.М.

   

Інформаційні повідомлення 14.12.2018.


Бібліотека


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Інформація

Співробітники

Новини

Правила користування

Історія

Відділи бібліотеки