Акредитація ОНП «Дослідження процесів та розробка технологій в металургії» зі спеціальності 136 «Металургія»

Оголошення.
Шановні учасники освітнього процесу за ОНП «Дослідження процесів та розробка технологій в металургії» зі спеціальності 136 «Металургія» галузі знань 13 «Механічна інженерія» на другому (магістерському) рівні вищої освіти!

Запрошуємо вас на відкриту зустріч з членами експертної групи з проведення акредитаційної експертизи.

13.11.2020 р. о 15:00–15:40 відбудеться «Відкрита зустріч» з членами експертної групи, усіма охочими учасниками освітнього процесу (крім гарантів ОП та представників адміністрації ЗВО).
Зустріч відбудеться на кафедрі прикладної математики та обчислювальної техніки к. 470 або є можливість віддалено підключитися до конференції.

Zoom: https://zoom.us/j/94028695783
Ідентифікатор конференції: 940 2869 5783 Пароль: 2020.

ПРОГРАМА роботи експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи у віддаленому (дистанційному режимі) за спеціальністю 136 «Металургія» за другим рівнем вищої освіти освітньої програми «Дослідження процесів і розробка технологій в металургії» у період з 12-13 листопада 2020р.

Факультет металургійних процесів та хімічних технологій