Співпраця з закордонними і вітчизняними партнерами у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти в НМетАУ

11-14 лютого 2020 р., в рамках виконання проекту Erasmus+ «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво університету – бізнесу – уряду у ЗВО» (EDUQAS) 586109-EPP-1-2017-1-RO-EPPKA2-CBHE-SP, Національну металургійну академію України відвідали представники Королівського технологічного інституту KTH (Швеція), Фрайберзької гірничої академії (Німеччина), Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця, Національного університету "Львівська політехніка", Донецького державного університету управління та Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України.

Під час візиту гості ознайомилися з системою внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти у НМетАУ, яка була суттєво модернізована саме завдяки активній участі нашої академії в цьому міжнародному проекті. Наші партнери здійснили зовнішню оцінку двох освітньо-професійних програм, за якими ведеться підготовка фахівців у нашій академії: бакалаврської програми “Переклад з англійської мови” та магістерської програми “Металургійні процеси для виробництва і обробки металів і сплавів”.

Представники НМетАУ, проф. О. Потап, А. Ашкелянець, О. Жаданос та О. Максакова презентували організаційну структуру системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності, основні напрями співробітництва з роботодавцями, інформаційно-аналітичну систему управляння якістю освіти та систему анкетування (опитування) здобувачів вищої освіти в нашій академії.

Під час інтерв’ю з викладачами та студентами партнери мали змогу з’ясувати особливості навчання та викладання на освітніх програмах, які оцінювались, скласти власне враження щодо цього.

Згідно з програмою візиту гості відвідали провідні галузеві підприємства нашого регіону: заводи ПАТ ІНТЕРПАЙП і конструкторське бюро ТОВ «ДАНІЕЛІ ХЕВІ МАШІНЕРІ ІНЖИНІРІНГ», на яких працює значна кількість випускників нашої академії. Партнери відзначили тісний та ефективний зв’язок НМетАУ з роботодавцями та посилену практичну підготовку наших студентів, що  забезпечує набуття професійних компетентностей.

Національна металургійна академія України висловлює щиру подяку нашим вітчизняним і закордонним партнерам за цінні поради і обмін досвідом у забезпеченні якості вищої освіти. Ці рекомендації обов’язково будуть враховані у подальшій розбудові системи внутрішнього забезпечення якості освіти в НМетАУ.

Ред. новин