Науково-технічна конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ МЕТАЛУРГІЙНОЇ НАУКИ ТА ОСВІТИ»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

30-31 січня 2017 року у Національній металургійній академії України відбудеться науково-технічна конференція «Актуальні проблеми розвитку металургійної науки та освіти», присвячена 100-річчю Г.Г.Єфіменка, члена-кореспондента НАН України, видатного вченого-металурга і реформатора вищої школи України.

Просимо надіслати електронною поштою  підготовлену до друку і оформлену у відповідності до вимог доповідь  до 30 листопада 2016 року. Матеріали конференції планується видати до початку конференції у вигляді збірника,  рекомендованого до друку Вченою радою НМетАУ.

Детальнішу інформацію читайте в інформаційному листі.