Протягом 19-22 квітня проректор з науково-педагогічної роботи проф. В.Шатоха прийняв участь у міжнародній виставці “ExpoPos-EuroPos2018 ” в Ріо-де Жанейро та Сан-Паулу.

Окрім НМетАУ нашу країну представляли Дніпропетровська медична академія, Дніпропетровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини, Дніпровський, Національний університет ім. Олеся Гончара, Університет митної справи і фінансів, Університет ім. Альфреда Нобеля та Державне підприємство “Український державний центр міжнародної освіти”.

Офіційну частину української делегації представляли Заступник Міністра освіти і науки України Р.Греба, народний депутат України та Співголова групи міжпарламентских зв’язків “Україна-Бразилія” В.Романюк, народний депутат України та Голова підкомітету з питань дошкільної, загальної середньої інклюзивної освіти Т.Кремінь, Голова Дніпропетровської обласної ради Г.Пригунов.

Візит української делегації було організовано завдяки зусиллям Почесного консула Бразилії в м.Дніпро О.Василенко та за підтримки агентства з рекрутингу іноземних студентів ТОВ «Світ освіти». Активну підтримку візиту було надано Посольством України в Бразилії - Посол України в Бразилії Р.Троненко прийняв особисту участь у більшості заходів.

Окрім участі у виставкових заходах учасники делегації відвідали декілька вищих навчальних закладів та зустрілися з представниками української діаспори.

Сподіваємося, що цей безпрецедентний візит відкриє нові можливості співпраці між нашими країнами.