Науково-технічна конференція, присвячена 100-річчю з дня народження Георгія Григоровича Єфіменка «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ МЕТАЛУРГІЙНОЇ НАУКИ ТА ОСВІТИ»

Науково-технічна конференція, присвячена 100-річчю з дня народження Георгія Григоровича Єфіменка "АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ МЕТАЛУРГІЙНОЇ НАУКИ ТА ОСВІТИ" відбудеться 4-5 квітня 2017 року у конференц-залі Національної металургійної академії України.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

4 квітня (у вівторок) о 13-ій годині – сумісне засідання Вченої ради НМетАУ і учасників конференції, присвячене 100-річчю з дня народження Г. Г. Єфіменка і обговоренню проблем підвищення ефективності інженерної освіти в Україні.

5 квітня з 10-ї години – заслуховування замовних узагальнюючих доповідей з актуальних проблем металургії в Україні, та обговорення статей - доповідей, опублікованих у збірці наукових праць конференції.
Цю збірку в електронному вигляді можна отримати на сайті НМетАУ, у паперовому вигляді учасники отримують на конференції.