Перший захист PhD у НМетАУ

17 лютого 2021 року, у Національній металургійній академії України, на засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 08.084.001, відбувся перший захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 13 «Механічна інженерія» за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування».

Дисертаційну роботу на тему: «Удосконалення моделей надійності елементів механічних систем при їх комплексному пошкодженні на прикладі ресурсу прокатних валків і їх приводу» підготував аспірант кафедри «Машини і агрегати металургійного виробництва» механіко-машинобудівного факультету Гречаний Олексій Миколайович.

Спеціалізована вчена рада ДФ 08.084.001 створена наказом Міністерства освіти і науки України від 24 грудня 2020 р. за номером № 1555 «Про утворення спеціалізованих вчених рад для присудження ступеня доктора філософії». Склад спеціалізованої вченої ради ДФ 08.084.001:

Голова ради: Ахундов Володимир Максудович, доктор фізико-математичних наук, професор, професор кафедри прикладної механіки Національної металургійної академії України, Міністерства освіти і науки України;

Рецензент: Добров Ігор В’ячеславович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри прикладної механіки Національної металургійної академії України, Міністерства освіти і науки України;

Рецензент: Мазур Ігор Анатолійович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри машин і агрегатів металургійного виробництва Національної металургійної академії України, Міністерства освіти і науки України;

Офіційний опонент: Цибаньов Георгій Васильович, доктор технічних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділом втоми і термовтоми матеріалів Інституту проблем міцності ім. Г.С. Писаренка, Національної академії наук України;

Офіційний опонент: Баюл Костянтин Васильович, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник відділу технологічного обладнання та систем управління Інституту чорної металургії ім. 3.І. Некрасова Національної академії наук України.

Вітаємо аспіранта кафедри «Машини і агрегати металургійного виробництва», механіко-машинобудівного факультету Гречаного Олексія Миколайовича та його керівника доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри МАМВ Білодіденка Сергія Валентиновича с присудженням спеціалізованою вченою радою ДФ 08.084.001 наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 13 «Механічна інженерія» за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування».

Бажаємо міцного здоров'я, подальших успіхів і наукових звершень!

Кафедра галузевого машинобудування