Зустріч з представниками компанії «ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ» в рамках проекту дуальної освіти

Наприкінці жовтня та на початку листопада у НМетАУ відбулися зустрічі керівника відділу з роботи з персоналом компанії «ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ» Звоненко Наталії Євгенівни та фахівця з відбору та адаптації персоналу Лисиці Оксани Миколаївни зі студентами академії з метою інформування про переваги дуальної освіти і залучення до участі у проекті з дуальної освіти, що передбачає поєднання навчання з майбутньою роботою та працевлаштування після отримання диплому. Представники компанії розповіли про наявні вакансії, умови праці та соціальний пакет, який надається підприємством.

Захід було організовано за активної підтримки членів робочої групи НМетАУ в європейському проектіЕразмус+ «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво  університету-бізнесу-уряду в ЗВО»586109-EPP-1-2017-1-RO-EPPKA2-CBHE-SP» (EDUQAS).Робоча група проекту EDUQAS провела низку дискусій з представниками компанії «ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ» щодо нових форм співробітництва та посилення участі промисловості в навчальному процесі. Результати дискусій будуть взяті до уваги при виконанні завдань проекту та формуванні нових підходів щодо оцінки якості структури і змісту навчальних програм.