Моніторинг реалізації проекту Erasmus+ EDUQAS «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво університету – бізнесу – уряду у ЗВО»

11 жовтня 2018 року у м. Київ в Інституті вищої освіти Національної академії педагогічних наук України відбувся моніторинг реалізації проекту Erasmus+ «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво університету – бізнесу – уряду у ЗВО» (EDUQAS), в якому взяли участь представники всіх українських університетів- партнерів, а також представник МОН України.

Даний захід зазвичай проводиться Національним Erasmus+ офісом на другому році реалізації проектів програми Еразмус+ з метою моніторингу плану виконання завдань проектів, визначення досягнень та прогалин, а також надання критичних зауважень та рекомендацій щодо досягнення мети проектів.

Координатор проекту в Україні проф. Ірина Золотарьова (Харківский Національний Університет ім. С.Кузнеця), надала загальну характеристику проміжних результатів імплементації проекту, а саме: менеджменту проекту, комунікації між вітчизняними та європейськими партнерами та фінансові питання.

З метою обговорення деяких питань з менеджменту проекту та комунікації із партнерами країн Європейського Союзу було організовано Скайп-конференцію з Грандхолдером проекту – університетом Крайова (Румунія).

Кожен з вітчизняних партнерів презентував результати імплементації проекту EDUQAS у своєму університеті.

Представники Національної Металургійної Академії України – начальник відділу міжнародного співробітництва НМетАУ Петренко А.Л. та доцент кафедри електрометалургії Жаданос О.В. презентували результати виконання проекту у нашій академії.

Робота Національної металургійної академії України була оцінена позитивно. Зокрема представники моніторингової комісії відзначили відмінну систематизацію звітних матеріалів у відповідності з робочими пакетами проекту та чітке дотримання календарного плану, успішність результатів з вдосконалення системи забезпечення якості вищої освіти.

За результатами зустрічі намічені подальші кроки з імплементації проекту EDUQAS – вдосконалення системи забезпечення якості освіти в університетах з більш активним залученням студентів та роботодавців.

Кафедра електрометалургії ім. акад. М.І.Гасика