14 вересня у Національній Металургійній Академії України відбулась Конференція студентів Академії.

Конференція студентів Академії - це найвищий керівний орган в структурі студентського самоврядування закладу освіти. Протягом конференції обговорили найбільш важливі для студентського самоврядування Академії питання. В порядку денному зборів були такі пункти: 1) Обрання Студентської виборчої комісії, задачами якої є підготовка та проведення виборів до Ради студентів. 2) Внесення змін до Положення про студентське самоврядування НМетАУ. 3) Визначення дати виборів до органів студентського самоврядування (Ради студентів) НМетАУ. Датою проведення виборів обрали 27 вересня. Головуючим Конференції студентів був студент 6-го курсу групи СТ01-16м Дмитро Твердохліб. Заступником головуючого Конференції було обрано студента групи ЄК01-19 Гриньова Ярослава. Секретарем Конференції було обрано студентку групи ФІ01-19 Анастасію Мокрянську. Організовувати виборчий процес до Студентської виборчої комісії було обрано таких студентів: Шатайло Вероніка, Баранець Дмитро, Білан Дарья, Дмитрієнко Єгор, Омельяненко Юлія, Неп'янова Анастасія, Осадчук Кирилло, Кукла Мілена, Теплицький Євгеній, Ткаченко Дмитро, Журенкова Аліна.

?16