ШАНОВНІ СТАРШОКЛАСНИКИ І БАТЬКИ ШКОЛЯРІВ !

Адміністрація  Національної  металургійної  академії  України  (НМетАУ) і факультет економіки  і менеджменту НМетАУ     запрошує старшокласників до  вступу  на  престижні  економічні,   комп’ ютерні і  управлінські  спеціальності:

Спеціальності

ПРОФІЛЮЮЧІ     КАФЕДРИ

ПІДПРИЄМНИЦТВО,  ТОРГІВЛЯ  ТА БІРЖОВА  ДІЯЛЬНІСТЬ    (в т.ч. ЕКОНОМІКА  ПІДПРИЄМСТВА)

Кафедра економіки  промисловості, корпус  Б, кімн. Б-518

ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА  СПРАВА  І  СТРАХУВАННЯ

Кафедра  фінансів, корпус Б, кімн. Б-315, Б-607

ОБЛІК  І   ОПОДАТКУВАННЯ

Кафедра  обліку  і  аудиту, корпус Б, кімн.Б-306

ЕКОНОМІКА  ( в т. ч. ЕКОНОМІЧНА    КІБЕРНЕТИКА)

Кафедра  економічної інформатики, кімн.  326

МЕНЕДЖМЕНТ    (в   т. ч. МЕНЕДЖМЕНТ  ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ)

Кафедра  менеджменту, Корпус  Б, кімн. Б-514

Інформуємо  Вас,  що з метою залучення професійно-орієнтованих  абітурієнтів,    для детального  попереднього ознайомлення  учнів одинадцятих класів  з   процедурою   зовнішнього незалежного  тестування  (ЗНО)  з  математики

у  суботу  16  вересня 2017р.   об 11.00    в НМетАУ  (пр.Гагаріна, 4  -  вхід  через   центральний  корпус)

проводяться безкоштовні заходи для старшокласників:  перший відкритий  урок

з  розділів  математики (викладач - професор, доктор ф.-м. наук Швачич Г.Г.)     і  пробне  тестування  з  математики    в  форматі    ЗНО.

Тести для пробного тестування з математики розроблені з урахуванням міністерської програми зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та характеристики тесту. Результати  тестування  будуть ретельно перевірені і  надіслані  кожному  з  учасників  впродовж  наступного  тижня. Кожному з учасників  пробного тестування  обов’язково потрібно   мати  з собою  паспорт і  три  ручки.

Телефони:  097-365-000-3, 050-361-61-41,  063-796-35-55, 056-796-35-55  (17.00-22.00)

Національна металургійна академія України запрошує старшокласників   та  батьків    старшокласників!