23 грудня відбулись засідання трудового колективу та Вченої ради

На засіданні трудового колективу був прослуханий звіт ректора академії, члена-кореспондента НАН України, професора О.Г. Величка за період його роботи на посаді ректора у 2016 році, внесенні доповненя до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом НМетАУ, обрані виборні представники  до Вченої ради академії та затвердженно Положення про конференцію трудового колективу НМетАУ.

На засіданні Вченої ради згідно з порядком денним, були заслухані доповіді претендентів на посаду директора Нікопольського технікуму НМетАУ І.В. Маркевича та В.М. Рубанова, висунена робота «Розвиток наукових основ і впровадження інноваційних технологій електроплавки і деформаційного переділу підшипникових і високолегованих корозійностійких сталей» на здобуття Державної премії в галузі науки і техніки та  було обговорюване рейтингове оцінювання досягнень студентів НМетАУ.