27 вересня у Національній металургійній академії України відбулись вибори до Студентської ради академії.

У зв'язку із карантинними обмеженнями процес голосування відбувався в фойє центрального корпусу з дотриманням карантинних вимог.

За результатами підрахунку голосів Студентською виборчою комісією загальна явка склала 83 особи.

Результати голосування наступні:

1) Кандидати на посаду голови Ради студентів Академії:
 - Твердохліб Дмитро, група СТ01-16 - 61 голос
 - Байда Ігор, група МЕ01-19-4 - 16 голосів

2) Кандидати на посаду голови Ради студентів Факультету дизайну машин та захисту довкілля:
 - Пелюшенко Катерина, група ЕО01-19 - 4 голоси
 - Соболевська Софія, група ТЗ01-20 - 6 голосів
 - П'яник Олександра, група ТЗ01-21 - 5 голосів

3) Кандидати на посаду голови Ради студентів Факультету економіки та менеджменту:
 - Бабкіна Катерина, група МН01-18-2
 - голосів "За" - 5; голосів "Проти" - 3.

4) Кандидати на посаду голови Ради студентів Факультету електромеханіки та електрометалургії:
 - Ниткин Михайло, група МЕ01-21-4
 - голосів "За" - 14; голосів "Проти" - 3.

5) Кандидати на посаду голови Ради студентів Факультету металургійних процесів та хімічних технологій:
 - Друченський Єгор, група МЕ03-18 - 11 голосів
 - Мокрянська Анастасія, група ФІ01-19 - 6 голосів

6) Кандидати на посаду голови Ради студентів Факультету прикладних комп’ютерних технологій:
 - Гриньов Ярослав, група ЕК01-19 - 4 голоси
 - Боєв Станіслав, група ЕК01-19 - 6 голосів

7) Кандидати на посаду голови Ради студентів Факультету якості та інженерії матеріалів:
 - Пономаренко Володимир, група МВ01-19-1 - 12 голосів
 - Комарова Анастасія, група СТ01-20 - 4 голоси.

Дякуємо всім кандидатам за участь і чесну передвиборчу боротьбу!
Також дякуємо всім виборцям за активну громадянську позицію та волевиявлення на виборах!

Дата, час і місце проведення першого урочистого засідання оновленої Студентської ради буде повідомлено згодом.