Вітаємо студентів і керівників!

Нагороди у конкурсі дипломних робіт!

22 квітня 2021 року кафедрою економіки і підприємництва Харківського національного автомобільно-дорожнього університету було проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства» за ступенем вищої освіти «бакалавр».

В рамках конкурсу було розглянуто 112 дипломних робіт із 30 закладів вищої освіти.

Кафедра економіки та підприємництва ім. Т.Г. Беня НМетАУ вітає переможців

Диплом I ступеня

Дорошенко Юлія Сергіївна

(ЕП 901-15 )

Обґрунтування заходів щодо підвищення ефективності виробничо-господарської діяльності ТОВ « ЦПР «МАЯК» Доц. Гончарук О. В.
Грамота у номінації «за ґрунтовне теоретичне дослідження» Бабенко Людмила Олександрівна (ЕП 901-15 )  Економічне обґрунтування заходів щодо підвищення ефективності діяльності ТОВ «ТД ОПТІМА» Ст. викл. Семенюк В. С.

Грамота у номінації

«за детальний аналіз діяльності підприємства»

Коваль Юлія Анатоліївна

(ЕП 901-15 )

Обґрунтування заходів щодо підвищення ефективності збутової діяльності (на прикладі ФОП «Назаренко Н.О.») Ст. викл.Губаренко Л. М.

Кафедра економіки та підприємництва ім. Т.Г. Беня