Проект "Україна-Норвегія"

"Я не те, що зі мною сталося, я - те, чим я вирішив стати!"
Карл Густав Юнг

Саме таким висловлюванням можна охарактеризувати тренінг, який провів запрошений експерт / тренер Іванов Іван (www.facebook.com/profile.php?id=100004982703173) у НМетАУ 19 листопада для слухачів осіннього семестру професійного навчання за курсом «Енергетичний менеджмент»та соціальної адаптації військовослужбовців, учасників АТО та членів їх родин в рамках проекту "Україна-Норвегія". Більш детальна інформація

Іванов Іван (www.facebook.com/profile.php?id=100004982703173), залучив всіх учасників до діалогу і розкрив питання, які найбільш цікавили слухачів, серед яких:

•   Ефективний менеджмент і роль енергоефективності в сучасних компаніях.
  •  Практичні питання працевлаштування – написання резюме, самопрезентація, поведінка та комунікація при співбесіді.
  • Питання психології щастя і зміни життєвих установок.

Учасники визначили ключові компетенції, які їм необхідні для ефективного розвитку потенціалу та свій індивідуальний стиль, визначалися в якому напрямку рухатися, щоб розвивати свої здібності для досягнення життєвих цілей.

Тренінг був дуже мотивуючим, позитивним, цікавим і доступним для сприйняття.

За великим бажанням слухачів на цьому наша комунікація з Іваном в осінньому семестрі не закінчується.Наразі плануємо провести ще одну зустріч для отримання нових практичних знаньвід неймовірного тренера !

Дякуємо Івану за плідний тренінг та слухачам за активну роботу !

Довідково: Проект “Україна-Норвегія” реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії у партнерстві з НМетАУ, Університетом Норд та Міжнародним фондом соціальної адаптації www.ifsa.kiev.ua .

Відділ міжнародного співробітництва