7-8 листопада 2018р. в академії відбулася XV Міжнародна науково-технічна конференція «Теорія і практика сталеплавильних процесів» (присвячена 100-річчю академіка Вадима Іполитовича Баптізманського)

Організаторами конференції виступили Національна металургійна академія України в особі кафедри металургії сталіта металургійні підприємства Дніпропетровського регіону. На конференції були розглянуті питання стану гірничо-металургійного комплексу України і перспективні технології для розвитку металургійної галузі та підвищення конкурентоспроможності вітчизняного металу на внутрішньому ринку, а також за кордоном. За підсумками заходу було видано збірник праць в журналі Теорія і практика металургії.

Під час конференції проф. Володимир Шатоха зробив презентацію європейського проекту Еразмус+ «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво  університету-бізнесу-уряду в ЗВО» 586109-EPP-1-2017-1-RO-EPPKA2-CBHE-SP» (EDUQAS), а саме – мету проекту, заплановані заходи та очікувані результати проекту. Презентація проекту викликала жваві дискусії щодо частки практичної підготовки в програмах навчання за різними спеціальностями, яка гарантовано забезпечить отримання студентами компетенцій, що будуть затребувані на ринку праці. Результати дискусій будуть кориснідля подальшого виконання проекту та розповсюдження його результатів в Україні.