Інформаційно-освітній захід "День кар’єри 2017"

У Національній металургійній академії України склалася добра традиція: щорічно наприкінці навчального року проводити інформаційно-освітній захід - "День кар’єри". Цей рік також не став виключенням - 27 квітня відбувся "День кар’єри 2017".

До заходу долучились 18 компаній, діяльність яких охоплює різні сфери економіки.

Даний захід спрямований, в першу чергу, на побудову зав’язків між випускниками вищого навчального закладу і зацікавленими роботодавцями. Вільне спілкування між потенційними працівниками і роботодавцями дає можливість студентам продемонструвати свій потенціал та обирати роботу і подальший свій кар'єрний шлях, а представникам підприємств, компаній та організацій - доповнити свої бази даних інформацією про десятки кандидатів, що становитимуть у майбутньому кадровий резерв.

На знак подяки учасникам заходу проректор з наукової роботи Пройдак Ю. С. та керівник центру кар’єри та працевлаштування Бобух О. С. вручили сертифікати учасника, а представникам підприємств - іменні сертифікати.

Фотографії з заходу можна переглянути тут

Центр розвитку кар'єри