10-21 травня відбулися курси підвищення кваліфікації технічного персоналу Кременчуцького заводу технічного вуглецю за напрямком 16 - Хімічна і біоінженерія.

Тематика лекцій охоплювала ряд питань, пов'язаних з переходом підприємства на нову сировину та проблемами пов'язаними з роботою устаткування, а також отримання якісного кінцевого продукту. Лекції читали співробітники кафедри металургійного палива та вогнетривів: зав. каф., проф. Старовойт А.Г., проф. Малий Є.І., доц. Чемеринський М.С. і доц. Голуб І.В. відповідно до їх наукових напрямів. Центр післядипломної освіти та підвищення кваліфікації кадрів та співробітники кафедри дякують керівництву і персоналу Кременчуцького заводу технічного вуглецю за спільну співпрацю та перспективи подальшої взаємодії в академічній та наукових сферах діяльності.

Центр післядипломної освіти та підвищення кваліфікації кадрів