ШАНОВНІ СТАРШОКЛАСНИКИ І БАТЬКИ ШКОЛЯРІВ!

Інформуємо  Вас,  що з метою залучення професійно-орієнтованих  абітурієнтів,    для детального  попереднього ознайомлення  учнів одинадцятих класів  з   процедурою   зовнішнього незалежного  тестування  (ЗНО)  з  математики

у  суботу  16  вересня 2017р.   об 11.00    в  НМетАУ  (пр.Гагаріна, 4  -  вхід  через   центральний  корпус)

проводяться безкоштовні заходи для старшокласників:  перший відкритий  урок з  розділів  математики (викладач - професор, доктор ф.-м. наук Швачич Г.Г.)     і  пробне  тестування  з  математики    в  форматі    ЗНО.

До  відкритого уроку і до тестування запрошуються  усі  бажаючі  учні  одинадцятих  класів. Для  участі старшокласника  в  відкритому уроці і (або) в тестуванні  необхідно   до 15.09.17  зареєструватися:  надіслати  на е-mail 2016@klass.dp.ua дані  про  старшокласника.

Прізвище, ім’я; місце  проживання,  школа  і  клас; контактні дані –телефон   та  е-mail. Рекомендуємо не  відкладати  реєстрацію, оскільки  кількість  місць  слухачів відкритого уроку і пробного тестування  обмежена.

Шановні старшокласники! Реєструйтеся   сьогодні !

Тести для пробного тестування з математики розроблені з урахуванням міністерської програми зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та характеристики тесту. Результати  тестування  будуть ретельно перевірені і  надіслані  кожному  з  учасників  впродовж  наступного  тижня. Кожному з учасників  пробного тестування  обов’язково потрібно   мати  з собою  паспорт і  три  ручки.

Старшокласники та їх батьки також будуть ознайомлені  зі спеціальностями  НМетАУ  і деякими особливостями вступної кампанії  (основні профілюючі предмети, вибір пріоритетів, ін.).

Телефони:  097-365-000-3, 050-361-61-41,  063-796-35-55, 056-796-35-55  (17.00-22.00)

Національна металургійна академія України запрошує старшокласників   та  батьків    старшокласників!