Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук

Поздоровляємо переможців!

22-24 квітня 2019 року у  м. Одеса відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Екологія», галузь знань 10 - Природничі науки, в якому взяли участь студенти НМетАУ Іванілова Катерина та Перепелиця Володимир під керівництвом доцента Матухно Олени. За результатами олімпіади Катерина Іванілова отримала диплом переможця ІІ ступеню, Володимир Перепелиця також виявив високий рівень знань та підготовки, завдяки чому команда НМетАУ (Іванілова К., Перепелиця В.) зайняла ІІІ командне місце. Поздоровляємо переможців! Пишаємось їх успіхами! Бажаємо цікавого дипломування і подальших успіхів у професійних справах!

Дякуємо Одеському державному екологічному університету за теплий прийом та щиру одеську гостинність!

Інформаційні повідомлення 01.05.2019

Кафедра екології, теплотехніки та охорони праці