ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ!

Національна металургійна академія України (НМетАУ) запрошує прийняти участь в навчанні за новими комплексними програмами

«ДУАЛЬНА ОСВІТА» ТА «ДВА ДИПЛОМИ»

1. В рамках програми «ДВА ДИПЛОМИ» студенти, які навчаються за спеціальностями:

136 «МЕТАЛУРГІЯ» (навчання за рахунок державного бюджету);

073 «МЕНЕДЖМЕНТ»;

122 «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ»

мають змогу обучатися за інтегрованими навчальними планами престижних європейських університетів і підготуватися до подальшого стажування за кордоном. Після стажування за кордоном студенти і випускники НМетАУ можуть захистити другий диплом в одному з європейських університетів (мм. Катовіце, Ченстохова, Кракова(Польща) ін.).

Метою програми «ДУАЛЬНА ОСВІТА» є поєднання навчання студентів з підготовкою їх до майбутнього працевлаштування, залучення майбутніх роботодавців до процесу цільової профільної підготовки студентів. Це - система, яка дозволяє в процесі навчання студентів ознайомлювати отримувачів освіти з майбутніми роботодавцями (керівниками підприємств і установ, фірм, банків, комерційних структур тощо).

Поточні результати навчання і профільної підготовки студента в процесі дуальної освіти можуть контролюватися як закладом вищої освіти, так і представниками роботодавців. За участю представників роботодавців може проводитися відбір студентів - претендентів (в т.ч. з наданням іменних стипендій від зацікавлених юридичних осіб) на майбутнє дуальне навчання, профілізацію, стажування і подальше працевлаштування.

Для студентів денної форми навчання програма «Дуальна освіта» надає змогу поєднання навчання за індивідуальним графіком і роботи (стажування) для цільової профільної підготовки з метою подальшого престижного працевлаштування.

До уваги абітурієнтів!

За спеціальністю 073 «Менеджмент» пропонуються (станом на 2018р.) 2 набори переліку необхідних предметів ЗНО:

набір 1: українська мова і література, математика, іноземна мова, географія;

набір 2: (тільки для вступу за контрактом, за рахунок фізичних осіб): українська мова і література, історія України, іноземна мова, географія.

Окрім того, додатково до основного навчання за денною або заочною формою, на заочному факультеті за спеціальністю 073 «Менеджмент» проводиться паралельне навчання (за контрактом, можлива щомісячна оплата).

Якщо Ви бажаєте прийняти участь в програмах «Дуальна освіта» та/або «Два дипломи», надішліть на е-mail: 2016@кlass.dp.ua дані батьків або абітурієнта (прізвище, ім’я, по-батькові; назва школи, контактні телефони та е-mail).

Запрошуємо на «Тематичні Дні відкритих дверей» - з 06.04.2019р.,

щосуботи об 11.00 в конференц-залі, вхід через центральний вестибюль НМетАУ.

Довідкові телефони: 097-365-00-03, 050-340-25-25 (15.00 - 21.00)

Ред. новин