Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук

Первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми "Інформаційні управляючі системи та технології"

У відповідності з наказом Міністерства Освіти і Науки України №103-л від 22 січня 2019 року з 13 лютого на кафедрі інформаційних технологій і систем розпочала працювати експертна комісія з акредитації освітньо-професійної програми другого (магістерського) вищої освіти: «Інформаційні управляючі системи та технології»

Комісія працвала в наступному складі:

• Ємець Олег Олексійович – завідувач кафедри математичного моделювання та соціальної інформатики Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», доктор фізико-математичних наук, професор, голова комісії;
  • Литвиненко Володимир Іванович – завідувач кафедри інформатики і комп'ютерних наук Херсонського національного технічного університету, доктор технічних наук, професор, експерт;

З висновками експертної комісії можна ознайомитися за посиланням: ВИСНОВКИ.

Інформаційні повідомлення 20.02.2019

Кафедра інформаційних технологій і систем (ІТС)