ШАНОВНІ УЧНІ 10-х, 11-х КЛАСІВ ТА БАТЬКИ СТАРШОКЛАСНИКІВ!

Національна металургійна академія України (НМетАУ) - один з провідних закладів вищої освіти, в якому більш ніж 100 років здійснюється підготовка фахівців. У незалежному рейтингу кращих університетів під егідою UNESCO «ТОП-200 Україна» у 2017-2018 навчальному році НМетАУ посіла 6-е місце серед технічних закладів вищої освіти.

Для старшокласників 10-х, 11-х класів НМетАУ вперше пропонує програму

«ДИСТАНЦІЙНА ПРОФІЛЬНА ПІДГОТОВКА»

Метою програми є:

• детальне активне ознайомлення старшокласників зі спеціальностями НМетАУ ;
  • надання старшокласнику спрощених навчальних посібників для опрацювання ним окремих розділів однієї або декількох навчальних дисциплін за його вибором під дистанційним керівництвом консультанта-викладача НМетАУ або шкільного педагога;
  • надання старшокласнику методичної допомоги щодо складання ним реферату за обраною темою на основі опрацьованого матеріалу. Далi>>>

Навесні 2019 року передбачене проведення огляду-конкурсу тематичних рефератів старшокласників, а також залучення старшокласників-авторів найкращих рефератів до участі в студентській науковій конференції НМетАУ (у т.ч. з публікацією в збірнику тез рефератів або доповідей, а також із заохочувальними заходами: наданням учасникам у встановленому порядку різноманітних пільг та нагородженням подяками, дипломами, пам’ятними подарунками).

З листопаду 2018 року НМетАУ запрошує професійно орієнтованих старшокласників до участі в програмі «Дистанційна профільна підготовка» за спеціальностями:

• 136-073 «Металургія. Менеджмент» (прийом тільки на бюджетну форму навчання )
  • 073 «Менеджмент»

Теми, що пропонуються для опрацювання старшокласниками під спільним керівництвом шкільного педагога та (або) консультанта- викладача НМетАУ:

«ОСНОВИ ІСТОРІЇ МЕНЕДЖМЕНТУ»,

«ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ МЕНЕДЖМЕНТУ»,

«ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ ПСИХОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ»,

«ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ ПРАВОЗНАВСТВА ДЛЯ МЕНЕДЖЕРІВ»,

«ОСНОВИ РЕКЛАМНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ»,

«ОСНОВИ МЕНЕДЖМЕНТУ У ВИРОБНИЧІЙ СФЕРІ» тощо.

Для участі у дистанційній профільній підготовці та отримання навчаль-
них і методичних матеріалів запрошуємо старшокласників зареєструватись

на е-mail 2016@klass.dp.ua та надіслати власні контактні дані (прізвище, ім’я, по-батькові; адреса; школа і клас; контактні телефони школяра та батьків, е-mail ).

Можливою є також колективна участь в програмі за зверненням адміністрації школи, класного керівника або викладача профільної дисципліни.