Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук

18 травня 2018 року Придніпровський науковий центр НАН України провів урочисте засідання, присвячене Дню науки

Згідно плану заходів щодо проведення Всеукраїнського фестивалю науки в Дніпропетровській області у 2018 році, Придніпровським науковим центром НАН України і МОН України спільно з Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації проведено розширене засідання Ради Придніпровського наукового центру з нагоди святкування професійного свята вчених і працівників наукової сфери – Дня науки.

На урочистому засіданні, у Палаці студентів Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара, подяками за багаторічну сумлінну працю та активну участь у Регіональних наукових семінарах Приднепровського Наукового Центру НАН України були відзначені:

• Скалозуб В.В., д.т.н., професор, декан факультету «Технічна кібернетика» ДНУЗТ ім. академіка В. Лазаряна.
  • Шумейко О.О., д.т.н., професор, завідувач кафедри «Програмне забезпечення систем» Дніпровського державного технічного університету.
  • Ларіонов Г.І., д.т.н., професор, с.н.с. відділу фізико-механічних основ гірничого транспорту Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України.

Наука 23.05.2018

Кафедра інформаційних технологій і систем (ІТС)