Національна металургійна академія Украіни

22 листопада 2017 у конференц-залі НМетАУ відбулася зустріч студентів та співробітників з Анною Теряник, випускницею нашого ВУЗа.

А. Теряник - волонтер. Вона разом з друзями, практично з самого початку АТО, перевозить на своїх машинах поранених бійців у госпіталі. За цей час їх попутниками стали більше тисячі людей. За свою діяльність Анна нагороджена орденом «За оборонну країну», а також президентською нагородою «За гуманітарну участь у антитерористичній операції».
Анна Теряник розповіла про людей, якім допомогала. Вона записувала історії, які розповідалі поранені бійці по дорозі до лікарні. Поступово путеві нотатки перетворилися в книгу. За книгу «Попутники», видавну в травні 2016 року, Анна отримала премію на конкурсі «Дивись українське». На Запорізькому книжковому ярмарку ця книга стала кращою книгою року. Друга частина розповідей у ​​вигляді книги "Наші" з'явилася в 2017 році. Исторії, про які написано в книзі, зацікавлять  багатьох читачів.

Онуфриенко М. Н., зав. культурно-просвітницьким відділом бібліотеки

Інформаційні повідомлення 02.12.2017