Національна металургійна академія Украіни

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ - УЧАСНИКІВ АТО З КЕРІВНИЦТВОМ І ПРОВІДНИМИ ВЧЕНИМИ НМетАУ

17 листопада 2017 р. в конференц-залі НМетАУ відбулася зустріч студентів - учасників АТО (Нікопольський факультет НМетАУ) з керівництвом і провідними вченими НМетАУ. В інтерв'ю засобам массової інформації ректор академії д.т.н. проф. О.Г. Величко підкреслив, що в НМетАУ захисникам України - учасникам АТО приділяється особлива увага і для них будуть створені всі умови для успішного навчання і отримання достойної освіти за обраними спеціальностями.

Додаткову інформацію про подію можна отримати на сторінці ІнІФН НМетАУа також з сайтів новин Дніпра:  Сайт 11 ТВ-канала, Главный городской сайт GOROD.DP.UA, Новостной сайт "Днепр Час", Сайт "Новости Днепропетровска", Газета "Наше місто", Сайт "Укринформ"

Бажаємо нашим студентам - славетним захисникам Вітчизни успішного навчання в НМетАУ і подальшої плідної праці під мирним небом на благо розвитку і процвітання України!

Інформаційні повідомлення 19.11.2017

Нікопольський факультет (м. Нікополь)

facebook banner   twitter banner