Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук

Кафедра ІТС запрошує абітурієнтів на спеціальність «122 – Комп'ютерні науки»

Шановні шукачі нових знань та професії своєї мрії!

Запрошуємо Вас на борт нашого кораблю під назвою «ІТС». На Вас чекає непроста, але дуже цікава подорож! Ви отримаєте досвід у вирішенні різноманітних задач та питань з використанням сучасних методів та технологій.
Кафедра інформаційних технологій і систем (ІТС) готує бакалаврів, магістрів та PhD за спеціальністю «122 – Комп'ютерні науки».
Чому саме ми?
Актуальність. Програміст – одна з найбільш високооплачуваних професій. Ріст IT-галузі в Україні щороку становить 30-40%.
Якість. Випускники нашої кафедри працюють в провідних IT-компаніях в Україні та за її межами.
Можливість самореалізації. Студенти можуть розкрити себе в спеціалізованих гуртках, художній самодіяльності, громадській роботі.
Більш детальну інформацію про нас можна отримати на нашій сторінці, про терміни вступу дивіться тут, а також на сторінці приймальної комісії.

Чекаємо на Вас!

З повагою, Кафедра ІТС.

ITS | Facebook ITS | Instagram

Освіта 12.07.2019