«Розумним Бути Модно» - конкурс серед студентів на здобуття грантів

До відома студентів Національної металургійної академії України (НМетАУ). З 27.05.2019 року проводиться всеукраїнський конкурс на здобуття грантів на оплату навчання «Розумним Бути Модно». В даному конкурсі мають змогу прийняти участь студенти заочної, денної, контрактної чи бюджетної форм навчання всіх курсів, а також абітурієнти Національної металургійної академії України.

Конкурс організовує міжнародна компанія OpenMediaGroup за підтримки партнерів:

• likar.info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину;
  • e-kvytok.kiev.ua - Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • uaua.info - Інформаційний портал для батьків про дітей;
  • nadra.com.ua - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Конкурсантам пропонується написати невелику науково-дослідну роботу в формі есе на тематику:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

В роботі потрібно сформулювати особисту думку студента щодо самостійно обраної проблематики. Есе обов’язково має містити бачення тематики за конкретним напрямом, шляхи вдосконалення та висновок.

Розглядати питання пропонується за напрямами:

• Економіка;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Психологія;
  • Політологія;
  • Журналістика.

Робота має бути оформлена електронному форматі (.doc), мати об’єм від 1 до 30 стандартній аркушів А4. Оформлену науково-дослідну роботу в зазначений термін потрібно надіслати на поштову скриньку education@likar.info, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Особлива увага приділяється вираженню самостійної думки конкурсантів в науковій роботі. Для запобігання копіювання матеріалів з відкритих джерел, всі роботи будуть проходити перевірку унікальності. Рекомендовані значення унікальності та рерайтингу - >85%.

Більш детальна інформація щодо правил написання робіт, а також щодо умов конкурсу за посиланням.

Оцінювання конкурсних робіт буде проводитися незалежною суддівською колегією. За результатами оцінювання будуть обрані найкращі роботи, автори яких отримають винагороди:

1. 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  2. 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  3. 3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

*Студенти державної форми навчання отримають грошові гранти у вигляді стипендій, відповідно до розміру оплати за навчання.

Терміни проведення конкурсу:

• Конкурс стартує з 27.05.2019.
  • Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
  • Deadline – 30.09.2019 р.
  • Оцінювання конкурсних робіт експертною радою - до 20.10.2019.
  • Оголошення переможців – 23.10.2019 року.