Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Технології та обладнання виробництва металів і сплавів» зі спеціальності 136 «Металургія»

Приступила до роботи експертна комісія для проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Технології та обладнання виробництва металів і сплавів» зі спеціальності 136 «Металургія»  за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.  Експертна комісія призначена наказом Міністерства освіти і науки України від 23 травня 2019 р. № 706 л.

Склад експертної комісії:  Голова комісії – Макуров Сергій Леонідович- завідувач кафедри теорії металургійних процесів і ливарного виробництва Державного вищого навчального закладу «Приазовський державний технічний університет», доктор технічних наук, професор; Пономаренко Ольга Іванівна - професор кафедри ливарного виробництва Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктор технічних наук; Цивірко Едуард Іванович - професор кафедри машин і технології ливарного виробництва Запорізького національного технічного університету, доктор технічних наук.

img_20190529_100652.jpg         img_20190529_100749.jpg        img-db7ac29dc6a4ca518faf3faffbe31342-v.jpg

Інформаційні повідомлення 29.05.2019

Кафедра теорії металургійних процесів та хімії