Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук

Вітаємо переможців II-го туру Всеукраїнських студентських олімпіад з «Ливарного виробництва чорних і кольорових металів і сплавів» і «Обладнання та технології ливарного виробництва»

24 квітня в стінах НМетАУ відбувся другий етап Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальностей «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів» та «Обладнання та технологія ливарного виробництва».

До участі у ньому були запрошені переможці першого туру зі всіх ВНЗ, що готують бакалаврів та магістрів за спеціальністю «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів». У цьому році змагатися разом з нашою командою приїхали студенти з провідних металургійних ВНЗ України (НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», м. Київ; ЗНТУ, м. Запоріжжя; ОНПУ, м. Одеса; ДДТУ, м. Кам’янське, НТУ «ХПІ», м. Харьків, КНУ, м. Кривий Ріг).

До підготовки та проведення олімпіади були залучені співробітники кафедри ливарного виробництва НМетАУ. Окремо необхідно відзначити активну участь в організації та проведенні олімпіад членів оргкомітету завідувача кафедри ливарного виробництва професора В.Є. Хричикова, доцента Ю.В. Доценко, декана ЕМФ В.Ю. Селівьорстова, доцента Р.В. Усенко.

Після перевірки відповідей учасників олімпіад одноголосним рішенням журі переможцем другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів» було визнано представницю команди НТУ «ХПІ» Островерхову Ксенію. Друге та третє місця посіли представники НМетАУ Лутченко Ярославна та ДДТУ Мільошина Вероніка. Переможцем другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання та технологія ливарного виробництва» було визнано представника команди НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Хоменко Дмитра. Друге місце посів представник ЗНТУ Сотник Владислав, третє місце представник ОНПУ Бежанова Анастасія.

Усі переможці були нагороджені дипломами відповідних ступенів та цінними подарунками, інші учасники отримали заохочувальні дипломи.

Інформаційні повідомлення 15.05.2019

Кафедра ливарного виробництва