Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук

14 березня в конференц-залі бібліотеки відбувся літературно-музичний вечір, присвячений 205 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Літературно-музичну композицію підготували і провели: співробітники бібліотеки Радул М.А. (зав. відділом), Лисенко І.М. (пров. бібліотекар), Тереніна О.В. (зав. сектором), науковий співробітник кафедри Металургії чавуну Сова А., студентка гр. ДІ-17 Скоропад Н.

Студенти і співробітники академії прослухали вірші Т.Г. Шевченка, дізналися про жінок, які відіграли важливу роль в житті поета.

Після закінчення розповіді про Шевченка Т.Г. прозвучали авторські вірші. Своїми почуттями, роздумами зі слухачами поділилися Сова Артем, Скоропад Наталя (гр.ДІ-17),  Доля Анна (гр. ДІ-14),  Підяш Любов (гр. МЕ-16).

Зав. культурно-просвітницьким відділом Онуфрієнко М.М.

Інформаційні повідомлення 15.03.2019