Національна металургійна академія Украіни

Новини | Пошук

Первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм "Інформаційні управляючі системи та технології", "Програмування вбудованих та мобільних пристроїв", "Програмування веб систем"

У відповідності з наказом Міністерства Освіти і Науки України №103-л від 22 січня 2019 року з 06 лютого на кафедрі інформаційних технологій і систем розпочали працювати експертні комісії з акредитації освітньо-професійних професійних програм другого (магістерського) вищої освіти: "Інформаційні управляючі системи та технології", "Програмування вбудованих та мобільних пристроїв", "Програмування веб систем".

Комісії працюють в наступному складі:

1. З акредитації освітньо-професійних програм "Програмування вбудованих та мобільних пристроїв", "Програмування веб систем":
  • Антощук Світлана Григорівна – директор інституту комп'ютерних систем Одеського національного політехнічного університету, доктор технічних наук, професор, голова комісії;
  • Гожий Олександр Петрович – професор кафедри комп’ютерної інженерії Чорноморського національного університету імені Петра Могили, доктор технічних наук, член комісії;
  • Бідюк Петро Іванович – професор кафедри математичних методів системного аналізу Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", доктор технічних наук, член комісії.
    2. З акредитації освітньо-професійної програми "Інформаційні управляючі системи та технології":
  • Жолткевич Григорій Миколайович - декан факультету математики і інформатики Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, доктор технічних наук, професор, голова комісії;
  • Арсірій Олена Олександрівна - завідувач кафедри інформаційних систем Одеського національного політехнічного університету, доктор технічних наук, професор.

Термін роботи комісії 6-8 лютого 2019 року.

З висновками експертної комісії можна ознайомитися за посиланнями: ВИСНОВКИ ITS, ВИСНОВКИ embed, ВИСНОВКИ веб .

Інформаційні повідомлення 11.02.2019

Кафедра інформаційних технологій і систем (ІТС)