Національна металургійна академія Украіни

ХІІІ міжнародна конференція в Технічному університеті м. Варна (Болгарія)

Конференція "Стратегія якості в промисловості і освіті", традиційно організована і проведена з ініціативи та при безпосередній участі Інституту інтегрованих форм навчання НМетАУ успішно відбулася 5-8 червня 2017 р.

В роботі конференції прийняли участь понад 50 представників вищих навчальних закладів і наукових установ з України, Болгарії та інших країн.

З урахуванням заочної участі загальна чисельність учасників склала понад 500 осіб з приблизно 150 вишів та наукових установ п’яти країн.

Оргкомітетом надруковані матеріали конференції в 2-х томах, в які увійшли понад 200 доповідей (загальний обсяг близько 900 сторінок).

Ректором Технічного університету м. Варна Р.Василевим був підписаний новий договір про співробітництво університету з Національною металургійною академією України, що предбачає взаємовигідне співробітництво з багатьох напрямків, в т.ч. спільні зусилля з інтеграції ТУ-Варна і НМетАУ до європейського університетського простору.

Оргкомітет

Інформаційні повідомлення 12.07.2017