UA    RU    EN   
Національна металургійна академія України

Урочиста посвята в студенти - 2019

Урочиста посвята в студенти - 2019

25 вересня 2019 року на Нікопольському факультеті Національної металургійної академії України /НФ НМетАУ/ за підтримки керівництва академії та Інституту інтегрованих форм навчання /ІнІФН/ (директор - проф. Т.С. Хохлова) відбулася урочиста посвята в студенти НМетАУ, організована колективом факультету (директор Центру НМетАУ С.М. Зінченко, декан Г.І. Толстіков, заст. декана Л.О. Бобкова, методисти О.Г. Єфименко, Т.М. Мірошниченко, М.В. Бокій). ДЕТАЛЬНІШЕ...

Інформаційні повідомлення 05.10.2019.


Як і в минулі роки, серед студентів, що зібралися на майданчику перед будівлею культурно-спортивного комплексу Нікопольського заводу феросплавів, важко було не помітити тих, які ще зовсім недавно брали участь в бойових діях на Сході України. Колишні учасники бойових дій, а відтепер – студенти НФ НМетАУ з нагоди свята прийшли у військовому обмундируванні, з бойовими нагородами.

      

 Урочисту посвяту в студенти було розпочато з внесення Державного Прапору України, з яким кращі студенти-прапороносці зробили почесне коло, зайнявши місце поряд з «президією», де розташувалися чисельні почесні гості та професорсько-викладацький склад Нікопольського факультету.

    

Після урочистого внесення Державного Прапору України та виконання Державного Гімну України, перед присутніми виступила директор Інституту інтегрованих форм навчання НМетАУ проф. Т.С. Хохлова зі словами вдячності на адресу колишніх учасників бойових дій та привітаннями до всіх студентів з нагоди початку нового навчального року. Від імені ректорату НМетАУ кращим студентам факультету були вручені почесні грамоти за підписом ректора О.Г. Величка. З напутніми словами і побажаннями перед студентами виступили керівники факультету – декан Г.І. Толстіков та його заступник Л.О. Бобкова, а також чисельні почесні гості заходу, в тому числі представники губернатора та депутатського корпусу області й міста.

    

Не обійшлося й без традиційного символічного освячення та благословення на навчання від благочинного Нікополя та району ієромонаха Меркурія (Скорохода), засновника і настоятеля нікопольського храму святого праведного Петра Калнишевського в честь загиблих воїнів АТО. Благословивши студентів на нові подвиги та успішне навчання, отець Меркурій передав факультету освячену ікону і символічно окропив присутніх.

    

Як і в минулі роки, студенти старших курсів передали новачкам символічний ключ до знань, а місцевий танцювальний гурт своїм яскравим та динамічним виступом швидко розвіяв офіційність заходу, викликавши захоплення та підтримку присутніх.

    

Друга частина заходу відбулася в концертному залі КСК НЗФ, куди були запрошені почесні гості, «винуватці торжества», професорсько-викладацький склад академії та всі бажаючі. Після виконання Державного Гімну України присутні стоячи вшанували хвилиною мовчання пам'ять студентів факультету, що загинули на Сході України. Імена загиблих були відображені на великому екрані концертної зали.

Далі представниками провідних підприємств – партнерів факультету (АТ «Покровський гірничо-збагачувальний комбінат», АТ «Нікопольський завод феросплавів», ТОВ «Інтерпайп Нікотьюб», ПРАТ «Сентравіс Продакшн Юкрейн») були вручені грамоти й подарунки студентам – працівникам цих підприємств.

    

Яскравими виступами самодіяльні хореографічні колективи та талановиті місцеві співаки неодноразово викликали щирі посмішки та бурхливі оплески у присутніх. Після закінчення святкового концерту всі бажаючі мали змогу сфотографуватися на добру згадку, але через зайнятість багатьох студентів на виробництві в кадр потрапили далеко не всі…

Всі, хто були присутні на урочистостях, можуть підтвердити, що рівень їх організації та проведення був бездоганним і це, перш за все – завдяки неабияким зусиллям талановитого організатора і небайдужої людини – директора Нікопольського регіонального центру НМетАУ моніторингу освіти і соціального партнерства, старшого викладача Нікопольського факультету НМетАУ С.М. Зінченко.

 

Бажаємо всім нашим студентам успіхів у навчанні і трудовій діяльності на підприємствах м Нікополя та регіону!

Юрій СТУПАК,

учений секретар вченої ради ІнІФН, к.т.н., PhD

(фото автора)

Нікопольський факультет (м. Нікополь)


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Інформація заочникам

Акредитація