UA    RU    EN   
Національна металургійна академія України

Посвята в студенти на Нікопольському факультеті НМетАУ

Посвята в студенти на Нікопольському факультеті НМетАУ

3 вересня 2018 року на Нікопольському факультеті (НФ) НМетАУ за підтримки керівництва академії та Інституту інтегрованих форм навчання /ІнІФН/ (директор - проф. Т.С. Хохлова) відбулася урочиста посвята в студенти НМетАУ, організована колективом факультету (директор Центру НМетАУ С. М. Зінченко, заст. декана Л.О. Бобкова, методисти Т.М. Мірошниченко, О.Г. Єфименко, М.В. Бокій).  ДЕТАЛЬНІШЕ...

Інформаційні повідомлення 07.09.2018.


Серед студентів факультету, які були присутні на урочистому заході, особливо виділялися ті з них, які ще зовсім недавно брали участь в бойових діях на Сході України - більшість з них з нагоди свята прийшли в військовому обмундируванні, з бойовими нагородами.

 

 Після урочистого внесення державного прапора України та виконання всіма присутніми державного Гімну, з вітальним словом виступила директор ІнІФН НМетАУ проф. Тетяна Станіславівна Хохлова, яка від імені ректорату НМетАУ привітала студентів з початком нового навчального року та побажала всім успішного навчання і кар'єрного зростання на провідних підприємствах гірничо-металургійного комплексу Нікопольщини.

    

За традицією, що склалася перед присутніми виступив Благочинний Нікополя та району ієромонах Меркурій (Скороход), засновник і настоятель нікопольського храму святого праведного Петра Калнишевського в честь загиблих воїнів АТО. Благословивши студентів на нові подвиги, тепер вже в мирному житті, отець Меркурій передав факультету освячену ікону, привезену ним зі Святої Гори Афон, яка посяде гідне місце на факультеті і стане своєрідним оберегом для його студентів та співробітників.

    

 Символічну передачу естафети знань було довірено найкращим студентам старших курсів, які урочисто вручили вчорашнім абітурієнтам «ключ знань», отриманий роком раніше від своїх попередників на такому ж заході.

 Помітно пожвавив і прикрасив святкову атмосферу виступ дитячого танцювального колективу - запальний танець юних артистів в барвистих нарядах заслужив на щедрі овації присутніх.

  

 Не менш урочистою була і друга частина заходу, яка пройшла у концертній залі культурно-спортивного комплексу (КСК) АТ «Нікопольський завод феросплавів» (АТ «НЗФ) / Голова правління, генеральний директор д.т.н. В.С.  Куцин /, у черговий раз люб'язно наданій її господарями - роботодавцями для значної частини наших студентів і випускників.

У просторій залі, що ледь вмістила всіх гостей та учасників урочистостей, були присутні представники обласної державної адміністрації (м Дніпро), нікопольської міської влади (міська рада, мерія, управління освіти і науки), керівники та топ-менеджери провідних гірничо-металургійних і трубних підприємств міста і регіону (Марганець, Покров і ін.), керівники та учні коледжів, ПТУ і ліцеїв, директори шкіл і старшокласники м Нікополя, ветерани металургійного виробництва та викладачі - ветерани Нікопольського факультету, представники низки громадських організацій, а також засобів масової інформації.

 

Після символічної хвилини мовчання в пам'ять про загиблих студентів НМетАУ зі сцени КСК перед присутніми виступили представник Обласної державної адміністрації (управління з питань учасників АТО) А.В. Чумак, С.І. Крохмаль - помічник народного депутата України А.Ф. Шипко, а також представники роботодавців (АТ «НЗФ», ТОВ ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ, АТ «Покровський ГЗК» та ін.), які побажали нашим студентам успішного навчання і роботи на підприємствах регіону. Приємним сюрпризом для студентів і викладачів факультету стало те, що виступаючі не обмежилися одними напуттям. Кращі студенти факультету за підсумками 2017-2018 навч. року - Андрій Олексієвець (гр. ІД-901-12н), Оксана Остроушко (МЕ-09-14д), Наталія Удовиченко, Микита Целешюс, Роман Литовченко, Анатолій Рибка, Віталій Берденко, Олексій Нікічук (всі - гр. МЕ-915-17Н) були нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками від ТОВ ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ, АТ «Покровський ГЗК» а також від депутата Верховної Ради України А.Ф. Шипко.

Не менш цінним подарунком для студентів НФ НМетАУ, в першу чергу - учасників бойових дій - були яскраві виступи лауреатів всеукраїнського фестивалю «Пісні, народжені в АТО», організовані за безпосередньої підтримки обласного губернатора Валентина Резніченко (докладніше про фестиваль див. тут: http:www.atofest.com.ua). Пісні, що виконали Олександр Клєц, Сергій Бойко і В'ячеслав Купрієнко по-справжньому сколихнули аудиторію, нагадавши багатьом про те, що в Україні ще не закінчилася війна, з якої багато наших студентів повернулися зовсім недавно. Після закінчення цих виступів слідом за першими рядами, які займали студенти - учасники бойових дій, всі присутні в залі встали і довго аплодували виконавцям ...

 

 Талановиті артисти і самодіяльні колективи м Нікополя, які виступили слідом за лауреатами, також нікого не залишили байдужими, по праву заслуживши гучні оплески залу і теплі посмішки вдячних глядачів і слухачів.

 

 Впевнені, - свято, що минуло, - надовго запам'ятається нашим студентам, які, без сумнівів, зробили правильний вибір, ставши студентами Національної металургійної академії України. Професорсько-викладацький склад ІнІФН НМетАУ і колектив Нікопольського факультету докладуть усіх зусиль, щоб жоден з наших студентів і випускників не пошкодував про свій вибір!

Бажаємо всім нашим студентам успіхів у навчанні і трудовій діяльності на підприємствах м Нікополя та регіону!

Нікопольський факультет (м. Нікополь)


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   Урядова гаряча лінія
WEB of Science   ДНУ ім. Олеся Гончара Scopus  
(C) 2006-2020 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Інформація заочникам

Акредитація