Результати конкурсу на Кращого знавця творчої, інтелектуальної діяльності серед студентів очної та заочної форм навчання Національної металургійної академії України
ПЕРШЕ ПОЧЕСНЕ МІСЦЕ на Кращого знавця ЗАЙНЯЛИ: Кучерин Гнат (заочний факультет, гр. ІВ-901-09м); Янович Євгенія (гуманітарний факультет, гр. ІВ-01-11м); Воліна Вікторія (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-12); Петишко Тетяна (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-12); Акінцева Єлизавета (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-12); Кучеров Костянтин (електрометалургійний факультет, гр. АП-01-11м); Лященко Віталій (механіко-машинобудівний факультет, гр. ІМ-01-11); Кірша Тетяна (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-13-2)
ДРУГЕ ПОЧЕСНЕ МІСЦЕ на Кращого знавця ЗАЙНЯЛИ: Соц Крістіна (металургійний факультет, гр. ХТ-02-14); Кайдаш Світлана (заочний факультет, гр. ІВ-901-10м); Кремень-Репп Тетяна (заочний факультет, гр. ІВ-901-10м); Суржиков Максим (заочний факультет, гр. МН-903-12); Нечипоренко Тетяна (гуманітарний факультет, гр. ІВ-01-11); Клименкова Вероніка (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-12); Шмідт Ірина (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-12); Буракова Анастасія (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-12)
ТРЕТЕ ПОЧЕСНЕ МІСЦЕ на Кращого знавця ЗАЙНЯЛИ: Стаднік Юліана (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-12); Бут Яна (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-12); Петров Антон (електрометалургійний факультет, гр. АП-01-11с); Карпушина Марія (заочний факультет, гр. ІВ-901-10м); Черпаньов Роман (факультет матеріалознавства та обробки металів, гр. МВ-04-11); Гулак Ольга (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-13); Чорнобаєва Олена (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-13)
Інформаційні повідомлення
По результатам конкурсу на Кращого знавця творчої, інтелектуальної діяльності серед студентів очної та заочної форм навчання Національної металургійної академії України, у якому брали участь 64 студента, у тому числі:
- заочного факультету: 6 студентів;
- гуманітарного факультету: 31 студент;
- електрометалургійного факультету: 4 студента;
- факультет матеріалознавства та обробки металів: 11 студентів;
- металургійного факультету: 1 студент;
- механіко-машинобудівного факультету: 11 студентів.
ПЕРШЕ ПОЧЕСНЕ МІСЦЕ на Кращого знавця ЗАЙНЯЛИ:
1. Кучерин Гнат (заочний факультет, гр. ІВ-901-09м);
2. Янович Євгенія (гуманітарний факультет, гр. ІВ-01-11м);
3. Воліна Вікторія (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-12);
4. Петишко Тетяна (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-12);
5. Акінцева Єлизавета (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-12);
6. Кучеров Костянтин (електрометалургійний факультет, гр. АП-01-11м);
7. Лященко Віталій (механіко-машинобудівний факультет, гр. ІМ-01-11);
8. Кірша Тетяна (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-13-2)
ДРУГЕ ПОЧЕСНЕ МІСЦЕ на Кращого знавця ЗАЙНЯЛИ:
1. Соц Крістіна (металургійний факультет, гр. ХТ-02-14);
2. Кайдаш Світлана (заочний факультет, гр. ІВ-901-10м);
3. Кремень-Репп Тетяна (заочний факультет, гр. ІВ-901-10м);
4. Суржиков Максим (заочний факультет, гр. МН-903-12);
5. Нечипоренко Тетяна (гуманітарний факультет, гр. ІВ-01-11);
6. Клименкова Вероніка (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-12);
7. Шмідт Ірина (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-12);
8. Буракова Анастасія (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-12)
ТРЕТЕ ПОЧЕСНЕ МІСЦЕ на Кращого знавця ЗАЙНЯЛИ:
1. Стаднік Юліана (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-12);
2. Бут Яна (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-12);
3. Петров Антон (електрометалургійний факультет, гр. АП-01-11с);
4. Карпушина Марія (заочний факультет, гр. ІВ-901-10м);
5. Черпаньов Роман (факультет матеріалознавства та обробки металів, гр. МВ-04-11);
6. Гулак Ольга (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-13);
7. Чорнобаєва Олена (гуманітарний факультет, гр. ДІ-01-13)
Всі ці студенти нагороджені грамотами та призами від Голови оргкомітету конкурсу проректора з наукової роботи, д.т.н., проф. Пройдака Ю.С.