UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Зустріч студентів НМетАУ з представниками німецьких університетів

Всім доброго дня! 
Продовжується навчальний процес, наші майбутні випускники-бакалаври наполегливо працюють над курсовим проектом з устаткування процесів ОМТ за фахом, магістри другого року навчання закінчили практику й продовжують роботу над магістерськими роботами, а наші німецькі друзі навідали нас для узгодження можливості продовжити обмін студентами-практикантами наступного року - вже поза межами програми за фінансуванням DAAD, яка закінчується цього року. 
29 вересня цього року обер-інженер Інституту матеріалознавства Ганноверського університету, докт.-інж. Флоріан Нюрнбергер та обер-інженер Падерборнського університету, докт. техн. наук Олександр Гридін в рамках перебування на кафедрі ОМТ зустрілись зі студентами 3-4 курсів кафедр ОМТ, термообробки, матеріалознавства, промислової теплоенергетики, та якості, стандартизації і сертифікації.
 

Інформаційні повідомлення 09.10.2018.


Вони ознайомили аудиторію з основними вимогами, які висуваються до потенційних кандидатів на проходження практики у Німеччині, та провели співбесіди зі студентами 4 курса, які мають бажання спробувати себе в якості практикантів. Не можемо не відмітити, що результати співбесіди не задовільнили ні німецьких колег, ні самих студентів. Найбільше здивування - причому і у наших викладачів, і у німецьких - викликала напрочуд низька підготовка з іноземної мови. Це дуже й дуже дивно - при всіх широких обріях у цьому плані, здається, молодь просто не хоче вивчати іноземну мову. Сподіваємось, що просто так співпало того дня, і дуже радимо звернути увагу на ці необхідні в даний час навички.
На світлинах: завідувач кафедри ОМТ проф.Я.В.Фролов знайомить слухачів з гостями; докт.-інж. Флоріан Нюрнбергер та д-р техн. наук Олександр Гридін проводять зустріч зі студентами НМетАУ.

wp_20180925_13_15_04_pro.jpgwp_20180925_13_14_54_pro.jpg

 

Кафедра обробки металів тиском ім. акад. О.П.Чекмарьова


facebook banner   twitter banner   youtube banner   instagramm banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2019 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Розклад консультацій викладачів

Історія кафедри

Освітня діяльність

Наука

Міжнародна співпраця

Абітурієнтам

Студентське життя

Дипломування

Дистанційне навчання

Працевлаштування

Акредитація

Матеріали для акредитації

Освітнi програми