UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Збірник наукових праць НМетАУ "Металургійна теплотехніка"

Національна металургійна академія України идає щорічний збірник наукових праць "Металургическая теплотехника".

Постановою президії ВАК України N 01-05/9 від 08.09.99 р. збірник включений до перелику видань, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук за напрямком "Технічні науки".

У збірнику публікуються статті українських і закордонних авторів, що відповідають спеціальностям 05.16.02 - "Металургія чорних металів", 05.14.06 - "Технічна теплофізика й промислова теплоенергетика" і наступним напрямкам досліджень:

-  Моделювання та експериментальне дослідження теплофізичних процесів у металургійному виробництві. Генерація, передача і використання теплоти в плавильних, нагрівальних печах і допоміжних агрегатах чорної металургії, створення нетрадиційних технологій і теплоагрегатів.

-  Дослідження і створення способів енергозбереження в теплових металургійних агрегатах, процесах і установках, розробка енергозберігаючих металургійних технологій.

-  Дослідження процесів спалювання палива і утворення шкідливих речовин при експлуатації енергетичних установок та теплових агрегатів. Дослідження процесів газоочистки.

-  Експериментальні дослідження теплофізичних властивостей матеріалів.

Обсяг збірника - до 29 умовно друкованих аркушів, періодичність видання - 1 раз на рік, тираж - до 300 екземплярів. Видання збірника здійснюється і в електронній формі на CD-R.

Для публікації статті  необхідно  до  1 жовтня направити до редакції:

1.  Рукопис статті (на російській, українській або англійській мові) у друкованому (один екземпляр на папері формату А4) і в електронному виді, оформлені відповідно до пропонованих вимог. Рукопис повинен бути підписано всіма авторами. Ілюстрації необхідно включати безпосередньо до тексту статті і додатково надати у вигляді окремих файлів на дискеті або CD-R;

2.  Структурований тестовий файл (annotation.txt)з бібліографічним описом статті українською, російською та англійською мовами (в электронном и печатном виде);

3.  Відомості про авторів статті (в електронному і друкованому виді);

4.  Експертний висновок про можливості публікації статті у відкритій пресі;

5.  Супровідний лист керівництва організації (підприємства).

До 30 жовтня статті, що надійшли, будуть прорецензовані, і редколегія розгляне можливість їх публікації. Рішення редколегії буде доведено до відома авторів не пізніше 1 листопада.

Вимоги до оформлення статей, архів видань збірника і контактна інформація приведені на сайті:

http://mt.ktemp.dp.ua/index.html

 


Текст статей у форматі pdf:  2006200720082009201020112012 Вгору: Збірник "МТ"


facebook banner   twitter banner   youtube banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Візитка

Спеціальності

Співробітники

Новини

Збірник "ТТПТ"

Історія кафедри

Навчальний процес

Збірник "МТ"

Наукова діяльність

Дистанційне навчання

Освітнi програми

Акредитація спеціальностей

Розклад консультацій викладачів

Конференції