UA    RU    EN   
Національна металургійна академія Украіни

Національна металургійна академія України (НМетАУ) - найстаріший вищий металургійний навчальний заклад України, була заснована як заводське відділення Катеринославського вищого гірничого училища у жовтні 1899 року. В 1912 році відділення було перетворено у металургійний факультет Катеринославського гірничого інституту, на базі якого у 1930 році був створений Дніпропетровський металургійний інститут. У 1993 р. Постановою Кабінету Міністрів України ВНЗ надано статус Державної металургійної академії України, а у 1999 році Указом Президента України - статус Національної.


Оголошується набір на курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

Запрошуємо учнів 10 та 11 класів для підготовки з предметів:

українська мова та література, математика, фізика, хімія, історія України, англійська мова.

 Початок занять 29 вересня 2018 року.

Випускники курсів мають можливість одержання додаткових балів  при зарахуванні на технічні спеціальності академії.

      Більш детальну інформацію можна одержати за адресою:

м. Дніпро, пр.Гагаріна,4 (кімн.232), тел. (056) 744-70-51, (068) 544-25-85.

Вітаємо! News icon

 

Кафедра ІТС щиро вітає Гуду Антона Ігоровича, доцента кафедри, з отриманням наукового ступеню доктора технічних наук.

Бажаємо успіхів, натхнення та нових звершень!

ЗАПРОШУЄМО В СТУДЕНТСЬКИЙ ФІНАНСОВИЙ КЛУБ!

     "Студентський фінансовий клуб" організований в НМетАУ для тих, кого цікавить, як функціонують біржові ринки світу і, в першу чергу, фондовий ринок України. Такі клуби існують в різних країнах, як правило при університетах і об'єднують як студентів - "економістів", для яких фінанси або економіка є основною спеціальністю, так і інших людей (студентів і не студентів), які, з різних причин, цікавляться біржовою торгівлею. Випадково, чи ні, але, якщо довіряти Інтернету, найбільша кількість таких клубів існує при американських університетах.

  Для членів клубу проводяться майстер-класи та спеціалізовані семінари за участю висококваліфікованих фахівців Української біржі, представників інвестиційних, брокерських, аналітичних та інших компаній. Збірні команди НМетАУ, неодноразово і не без успіхів, брали  участь в «Біржових універсіадах» - спеціалізованих всеукраїнських олімпіадах з біржової торгівлі.

   "Стрижнем" нашої діяльності, в даний час, є курс: "Основи біржової торгівлі, фондового ринку та інтернет-трейдингу", що функціонують в НМетАУ за підтримки Української біржі. Курс призначений для тих, хто робить перші кроки у вивченні фондового ринку і, можливо, хотів би стати приватним інвестором. Однією з найважливіших завдань курсу є роз'яснення переваг і недоліків інвестування в різні активи, в тому числі - застереження слухачів про високу ризикованість такого виду діяльності. Курс розроблений О.В.Садовським за підтримки "Української біржі", розрахований на 24 академічні години і має чітко виражену практичну спрямованість.

Приєднуйся до нас! Запрошуємо в "Студентський фінансовий клуб"! к.333 т. (067) 893-39-45

Зустріч з випускником НМетАУ

11 вересня 2018 року в конференц-залі відбулася зустріч студентів і співробітників академії з випускником 1996 року кафедри обробки металів тиском: Бабичем Олексієм Олександровичем, директором, головним конструктором Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені Морозова О.О. (ХКБМ).

Він розповів про свій життєвий шлях, про  ХКБМ який він очолює  і перспективи співпраці з НМетАУ. В якості подарунка до музею академії Бабич О.О. передав модель суперсучасного бронетранспортера БТР-4МВ1, розробленого співробітниками ХКБМ.

 На зустрічі також виступив вчений секретар ХКБМ, к.т.н. Бугач Андрій Станіславович з доповіддю на тему: "Концептуальні напрямки створення перспективних зразків бронетанкового озброєння механізованих та танкових військ". У доповіді були представлені новітні розробки ХКБМ щодо українських танків, бронетранспортерів та бойових машин піхоти.

 

Посвята в студенти на Нікопольському факультеті НМетАУ News icon

3 вересня 2018 року на Нікопольському факультеті (НФ) НМетАУ за підтримки керівництва академії та Інституту інтегрованих форм навчання /ІнІФН/ (директор - проф. Т.С. Хохлова) відбулася урочиста посвята в студенти НМетАУ, організована колективом факультету (директор Центру НМетАУ С. М. Зінченко, заст. декана Л.О. Бобкова, методисти Т.М. Мірошниченко, О.Г. Єфименко, М.В. Бокій). ДЕТАЛЬНІШЕ...


facebook banner   twitter banner   youtube banner
mon banner   banner osvita-dnepr   ДНУ ім. Олеся Гончара   Урядова гаряча лінія
(C) 2006-2017 nmetau.edu.ua

Випускники

Розклад

Наукові фахові видання

Історія

Ректори академії