НАЦІОНАЛЬНА МЕТАЛУРГІЙНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Кріворізького металургійного інституту

Конкурс проводиться з 01 грудня 2016 року по 01 березня 2017 року

1. Претендент на посаду директора інституту повинен мати науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання відповідно до профілю інституту.

2. Претендентам на участь у конкурсі необхідно до 01 січня 2017 року подати документи до відділу кадрів академії.

3. Повний перелік документів, вимоги до претендентів та інша інформація щодо проведення конкурсу на офіційному веб-сайті академії http://nmetau.edu.ua.

4. Адреса Національної металургійної академії України:

49005, пр.Гагаріна, 4, Дніпропетровськ, Україна.

Тел.:  +380562-474444 (відділ кадрів)

Повний перелік документів, які для участі в конкурсі претендент подає до відділу кадрів академії:

1. Заява про участь у конкурсі (написана власноруч).

2. Список опублікованих наукових праць.

3. Документи, які підтверджують підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років (дипломи, сертифікати, свідоцтва, інші передбачені законодавством України документи).

4. Звіт про свою роботу за попередній період. Звіт подає претендент, який працював у Криворізькому металургійному інституті (КМІ) до проведення конкурсу (за основним місцем роботи або за сумісництвом).

5. Програма розвитку інституту.

6. Довідка про проходження попереднього психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року № 1465 (видана не пізніше 12 місяців на дату подання документів для участі у конкурсному відборі).

7. Довідка про проходження флюорографічного огляду (видана
не пізніше 12 місяців на дату подання документів для участі у конкурсному
відборі).

8. Для осіб, які не працювали раніше у Криворізькому металургійному інституті додатково надаються:

- особовий листок з обліку кадрів;

- автобіографія;

- засвідчені згідно з вимогами законодавства України копії дипломів про повну вищу освіту, наукові ступені, вчені звання;

- згоду на обробку персональних даних.