Вітаємо переможця Олімпіади з менеджменту в рамках Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ»

В рамках Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ» в травні 2016 р. відбулась III Міжнародна студентська олімпіада з менеджменту серед молоді.

В олімпіаді з менеджменту у номінації «Практики та методи менеджменту» взяли участь 104 учасника з 7 країн світу (Україна, Білорусь, Росія, Азербайджан, Казахстан, Литва та Грузія).

Вітаємо студентку Лінник Анну Віталіївну (гр. МН-03-13), яка за результатами Олімпіади стала переможцем та отримала диплом I ступеня.

Кафедра управління та адміністрування